Засяващо видео, на което се вижда как мъж. дегизиран като жена в бурка, отвлича 11-годишно момче, за да го убие, се разпространи в социалните мрежи.
Азан Маджид Джанджуа е изнасилен и убит. след като е отвлечен от джамията в Абу Даби, докато отивал за следобедна молитва по време на Рамадан преди 2 седмици.
Предполагаемият му убиец се дегизирал като жена, за да го заведе на покрива на джамията, защото знаел, че момчето няма да тръгне с непознат мъж. без да има разрешение от родителите му. съобщи „Гълф Нюз“, цитирани от „Дейли Мейл“ и „24 часа“.
Кадрите показват, че заподозреният носи чанта и отива до асансьора с момчето. Според полицията мъжът е пакистански имигрант.
Той завел Азан на покрива, където го изнасилил и задушил до смърт.
Генерал майор Мактум ал Шарифи от полицията в Абу Даби каза: ‘Той се е дегизирал като жена, защото е знаел, че момчето няма да тръгне с непознат мъж, без да каже на родителите си“.
Тялото на Азан е било открито от техници на климатици на 31 май на покрива на сградата, в която е живеел. До него е лежало копие на Корана.
Заподоздреният е бил арестуван за по-малко от 48 часа. Той си е признал всичко.
Твърди се, че родителите на Асан са познавали убиеца.
Превод и редакция: Искра Иванова
Засилено полицейско присъствие и криминалистични екипи са разположени в столичния квартал Ботунец, район Кремиковци, след…
Днес преди излитането на четири самолета цистерни Boeing KC-135 Stratotanker на ВВС на САЩ, базирани…
Държавата е иззела неизразходваните към 3 юни средства по сметките на около 300 държавни образователни…
Сериозен пътен инцидент стана край изхода на Монтана в посока Враца. Около 12:30 часа мотор…
Мълния удари стадо от около 30 крави и телета в района на Калофер и причини…
В рамките на проведената през изминалия ден специализирана полицейска операция за спазване на Закона за…
Leave a Comment