Читател на медия „Нова Варна“ се свърза с екипа, за да помоли за помощ за баща си. В съобщението той описва тежкото ежедневие и призовава за морална и финансова подкрепа.
Преди три години бащата получава инсулт и животът на семейството се променя изцяло. Оттогава всеки ден е изпитание за него, за сина му и за близките му.
Според разказа той е бивш военен, свикнал да служи и да помага на другите. Семейството го описва като силен, смел и отдаден човек.
Днес обаче той има нужда от помощ. Синът му благодари на всички, които са подкрепили семейството с думи, молитви и средства.
Той посочва, че финансовата помощ е решаваща, защото лечението, рехабилитацията и грижите са дълги и скъпи. По думите му всяка подкрепа има значение за възстановяването на баща му.
Синът разказва, че е напуснал работа и е затънал в заеми, за да се грижи за него. Той допълва, че през трите години след инсулта е поел пълната отговорност за баща си.
Ако желаете да помогнете, дарение може да бъде направено по следните банкови данни: титуляр Величко Пенчев Димов, IBAN BG68BPBI88981032811801, BIC BPBIBGSF, Пощенска банка. Подкрепа може да се изпрати и чрез Revolut на @svetoslavp71.
„От сърце ви благодаря. Не спирайте да вярвате заедно с нас“, пише синът на Величко.
Софийският градски съд прекрати делото срещу Кирил Петков и Божидар Божанов, върна материалите на прокуратурата…
Въпреки че представителите на поколението Z бяха сред най-активните участници в протестите, довели до предсрочните…
Два дни преди официалното начало на 52-рия парламент политическите формации са в активна подготовка. Местата…
На 26 април вечерта Русе посрещна с тъга новината за внезапната кончина на Владимир Недялков.…
Късно вечерта на 27 април 2026 г. автобус „Волво“ се запали в движение край петричкото…
29-годишната Назифе, родом от село Гълъбец, загина след като се самозапали в личния си автомобил…
Leave a Comment