Силна експлозия е станала в цех в турския град Истанбул. При инцидента са ранени шестима души. Причината за взрива все още не е ясна
Шестима души бяха ранени при експлозия в цех в Истанбул.Засега не са известни причините за взрива, станал в квартал Еюпсултан.
На мястото на инцидента са изпратени много линейки и пожарни коли. Ранените хора са закарани в различни болници, съобщават още от Bulgaria on Air. Предприето е разследване по случая.
По-рано взрив е имало и в петролна база в окръг Мерсин (Южна Турция). Изпочупени прозорците на много къщи в района, но нямаше информация за пострадали хора. Смята се, че експлозията е била причинена от удар на дрон в петролен резервоар в базата, пише „Монитор“.
По публикацията работи: Ралица Димитрова
Украйна увери българската страна, че не е насочвала умишлено безпилотни летателни апарати към територията на…
18-годишен младеж е задържан от полицията по подозрение, че е убил 24-годишния си чичо в…
Инцидент с паднал дрон в района на бившия гранично-контролно-пропускателен пункт „Кардам“ наложи спешни действия от…
Кратка разходка с автобус се превърна в кошмар за пътници, които заснеха как шофьорът управлява…
Кратка разходка с автобус се превърна в инцидент, след като пътници заснеха шофьора да управлява…
През предстоящата седмица времето в България ще се характеризира с температурни колебания и възможност за…
Leave a Comment