Снимката е илюстративна
Петима души, сред тях и бременна жена, са загинали при стрелба в Индианаполис, съобщава NBC, като се позовава на местните власти.
Каналът съобщава, че полицията е открила първата жертва с огнестрелни рани около 04:00 местно време в североизточната част на града. По-късно наблизо са открити и телата на други жертви. Сред тях е и бременна жена, която незабавно е откарана в болницата, но лекарите не успяват да спасят нито нея, нито нероденото й дете, предаде DarikNews.
Кметът на града Джо Хогсет заяви, че престъплението е от естеството на масово убийство. Според него стрелбата е донесла „ужас“ в града.
На свой ред шефът на полицията Рандал Тейлър отбеляза, че се установява връзка между жертвите. Той твърди, че случилото се не е обикновен инцидент.
Имената на жертвите на нападението не бяха разкрити, а мотивът също остава неизвестен.
Полицията не успяла да идентифицира нападателя, предполага се, че може да е имало и няколко стрелци.
Интервю с Мирослава Вълкова – един от инициаторите в ГРАЖДАНСКОТО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРЕЗИДЕНТСКА РЕПУБЛИКА Г-жо…
Новият случай на умишлен палеж във Велико Търново Вчера вечерта, още един подпалвач беше задържан…
Нов случай на умишлен палеж във Велико Търново Вчера вечерта в централната част на Велико…
**Криминален случай в Перник: Млад мъж рани куче, започна разследване** Вчера в района на улица…
Нови цени на земеделските земи в България От 6 август 2025 г. влизат в сила…
Нов ръст на случаите на COVID-19 в България: Какво трябва да знаем През последните дни…
Leave a Comment