Ирландия отне победата на България за Лигата на нациите

70

В неделя нашите, водени от селекциоера Георги Дерменджиев, ще гостуват в следващия си мач на Уелс

Гол в добавеното време за 1:1 лиши България от успех на старта на Лигата на нациите срещу Ирландия на празния стадион „Васил Левски“ в София.

Така, България пропусна да започне с успех тазгодишното си участие в Лигата на нациите. Родните „лъвове” водеха до третата минута от добавеното време на срещата, когато Шейн Дъфи с глава след корнер изравни, съобщава Gong.bg.

В 56-ата минута Божидар Краев даде аванс на българите след перфектен пас на Тодор Неделев, но с един от малкото си шансове островитяните спечелиха точка при визитата си в нашата столица.

В неделя нашите, водени от селекциоера Георги Дерменджиев, ще гостуват в следващия си мач на Уелс, който стартира с победа с 1:0 над Финландия в лига Б, група 4 над Финландия .