Категории Свят

15-годишен е първата жертва на земетресението в Хърватия

15-годишен е починал в резултат на земетресението в Хърватия. Петнайсетгодишно момче е починало в резултат на земетресението, което разтърси Хърватия днес сутринта.

Има ранени хора при труса, който предизвика паника сред населението и причини материални щети на множество сгради. Според Геофизичния институт на САЩ земетресението е било с магнитуд 5,4, предаде Асошиейтед прес, цитирана от БТА.

По публикацията работи: Росен Гацин

*******

Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

28-годишен шофьор предизвика верижна катастрофа в София с 3,59 промила алкохол

Тежък инцидент в центъра на София завърши с верижна катастрофа, след като 28-годишен шофьор управлявал…

преди 13 часа
  • България

Катастрофа с линейка на обходния път на Враца рани всички участници

Тежък пътен инцидент блокира обходния път на Враца, след като линейка и лек автомобил се…

преди 13 часа
  • България

Екстрадираха Стоян Мавродиев, обвинен в длъжностно присвояване

Бившият изпълнителен директор на Българската банка за развитие (ББР) Стоян Мавродиев вече е в България,…

преди 13 часа
  • България

Румен Радев: България няма да участва в коалиции за военна помощ за Украйна

Министър-председателят Румен Радев заяви в Париж, че България няма да се присъедини към инициативата на…

преди 15 часа
  • България

Дебат за съкращаване на бакалавърското обучение от четири на три години

В разгара на кандидатстудентската кампания и споровете за университетските такси в България все по-често се…

преди 15 часа
  • България

Проф. Кантарджиев: Само един от 200 души развива усложнения след ухапване от заразен комар

Лятото е сезонът с най-активни комари и с него идват въпросите за заболяванията, които те…

преди 15 часа