Пробите на контактните лица с първия заразен в Смолян са отрицателни. Пробите, взети от контактните лица с първия заразен в Смолян, са отрицателни.
Това обяви директорът на РЗИ Смолян д-р Мими Кубатева. Пробите им за COVID-19 бяха взети на 19 март като лица, контактували с първия вирусоносители в Смолянска област- 40-годишен мъж, който се бе завърнал от Англия, предаде „24 часа“.
В областта има общо трима души с положителни проби като в състоянието и на тримата заразени, към момента няма влошаване, допълват от РЗИ.
По публикацията работи: Росен Гацин
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment