Шофьор от Естония засне с телефона си как губи контрол над управлението на своя Lexus LS460, докато се движи със скорост 260 км/ч. Мъжът по чудо се отървава без сериозни наранявания.
Видеото показва как собственикът на японската лимузина настъпва здраво газта, за да провери ускорението. След около 6 секунди колата вече се движи със 100 и продължава да набира уверено до над 250 км/ч.
Точно тогава обаче „лексъсът“ поднася и мъжът опитва да контрира с волана, но вече е прекалено късно. Автомобилът се пързаля близо 8 секунди, след което се обръща по таван в тревата край пътя. Шофьорът не изглежда особено шокиран от случилото се и веднага се навежда да вдигне телефона си, за да провери дали още записва.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment