Тялото на украинската танцьорка Алла Клища е изплувало от Рейн.
Полицията в югозападния германски град Руст е заявила, че останките са били открити на брега на реката, написа британският в. Сън, цитиран от novini.bg. По тялото на тридесет и три годишнината жена е имало множество травми и най-вероятно тя е била убита и след това хвърлена във водния басейн. „По случая е бил арестуван три години по-младият бивш приятел на танцьорката“, посочи още лондонското издание, цитирайки властите в провинция Баден Вюртемберг.
Клища е родена в Украйна, но по-голямата част от живота си е прекарала в членката на ЕС. Тя е станала известна с участието в шоуто „Германия търси талант“ през 2010 г.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Районната прокуратура в Добрич върна 54 000 евро на петима пострадали от телефонни измами. Парите…
Напрежението сред производителите на праскови в България расте с наближаването на беритбената кампания. В Сливенския…
Достъпът до бившата хижа „Петрохан – Околчица“ е блокиран заради процедура по влизане във владение.…
26-годишен мъж загина при тежка катастрофа край Плевен, съобщиха от Областната дирекция на МВР. Инцидентът…
Двама пациенти с хронична бъбречна недостатъчност получиха шанс за нормален живот след успешни трансплантации в…
Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ) потвърди първично огнище на шарка по овцете и…
Leave a Comment