Учителката и бивша кралица на красотата Дон Кроук спаси с цената на своя живот 6-годишната дъщеря на своя приятел Пади Макхю в Дънглоу, Ирландия.
30-годишната Дон успяла да реагира навреме и избутала малкото момиче пред джип, който карал с висока скорост край училището. Дон обаче попаднала под колелата на джипа и загинала на място.
Момичето е откарано в болница с фрактура на тазовата кост и единия крак, но без опасност за живота, пише bliz. Според лекарите детето ще се възстанови напълно. Дон е преподавала физическо възпитание в местното училище, а баща й също е работил там като учител. Училището затвори вратите си за два дни в знак на траур, а полицията започна разследване на инцидента. „Учениците и колегите обичаха горещо Дон. Новината за нейната преждевременна смърт просто опустоши всички.”, написа Пат Галахър, приятел на семейството.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment