Стотици лондончани се повозиха в лондонското метро в неделя без панталони, в опит да се разсеят от януарската депресия.
Денят „Без панталони в метрото” е бил уважен от поне 500 човека, пише novini.london. Денят датира от 2002-ра година, когато група приятели в Ню Йорк си правят шега помежду си, като се качват без долнища в подземната железница.
От тогава манията да се возиш без панталони се разпростира в 60 града.
В Лондон, в неделя, инициативата започна от „Националната галерия”, където хората пристигнаха напълно облечени, след това обаче, при подаден сигнал, свалиха панталоните си и се отправиха към метро станциите.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment