11.8 C
София
събота, май 4, 2024
Начало Спорт Българин помогна на „Мидтийланд“ да се класира за купата на Дания (ВИДЕО)

Българин помогна на „Мидтийланд“ да се класира за купата на Дания (ВИДЕО)

27
Божидар Краев влезе като резерва и се разписа два пъти за победата на „Мидтийланд“ с 2:1 след продължение срещу домакина „Хобро“, с която гостите се класираха за полуфиналите в турнира за купата на Дания.

Краев се появи в игра в 77-ата минута на мястото на Артьом Довбик и в 99-ата минута откри резултата, след като засече технично от въздуха от ъгъла на малкото наказателно поле центриране от дясно на Франк Ониека.

„Хобро“ изравни в 109-ата минута чрез Мартин Микелсен, но три минути по-късно юношата на Левски донесе победата на „Мидтийланд“. Защитниците на домакините не успяха да изчистят добре центриране от ляво в наказателното поле и Краев с удар под гредата от десетина метра оформи крайното 2:1.

На полуфиналите „Мидтийланд“ ще играе на 26 април срещу „Брьондби“.