„Баща ми много пъти ме е бил“, разказа пред NOVA 10-годишното момче, което преди ден беше прието в болницата във Велико Търново с черепно-мозъчна травма.
Детето разказа, че е удряно от пияния си баща. „Помня, когато тати започна да ме бие. той ме тръшна в земята и бързо загубих съзнание“, сподели детето.
Преди години момчето е било отнето от баща му, който забравил да го вземе от детска градина. След два месеца в социален дом, то отново е върнато в семейството.
Майката не се грижи за детето, защото от години живее в чужбина. След побоя, бащата е задържан за 24 часа. По случая работи и Районната прокуратура.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment