Бивш треньор по тенис е намерен мъртъв в Борисовата градина
Рано тази сутрин в района на вход 13 на Националния стадион „Васил Левски“ в Борисовата градина беше открит труп на 39-годишен мъж. Според информация на директора на СДВР, Любомир Николов, починалият е бивш треньор по тенис.
Причини за трагедията: Неадекватно състояние и фатално падане
От разследващите органи няма данни за насилствена смърт. Първоначалните предположения сочат към нещастен инцидент. Видеозаписи от района показват, че мъжът е бил в силно неадекватно състояние преди да падне по стълбите, вероятно получавайки фатални наранявания.
Подробности от разследването
Мъжът е имал видими наранявания по ръцете, краката и главата. Директорът на СДВР уточнява, че в хода на разследването е установено, че починалият е употребявал наркотици и алкохол, което вероятно е довело до инцидента. Сигналът за открития труп е подаден от гражданин в 08:10 часа сутринта. Екип на Спешна помощ е потвърдил смъртта на място.
Делото е под надзора на прокуратурата
Разследването по случая е поето от Софийската градска прокуратура, която следи всички действия за установяване на причините за фаталния изход. По първоначални данни няма улики за престъпление.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment