Снимка: Facebook/Andy Murray
Тенесистът Анди Мъри ще се оттегли след турнира на Олимпийските игри.
37-годишният играч планира да играе на сингъл и на двойки в Париж, съобщи Би Би Си. Това ще бъде петото му участие на Олимпийските игри.
„Пристигнах в Париж за последния си турнир по тенис“, написа Мъри социалната мрежа X. „Да се състезавам за отбора на Великобритания ме прави изключително горд!“
Първото участие на шотландеца на Игрите беше в Пекин през 2008 г. Той спечели златото на сингъл в Лондон 2012, като победи Роджър Федерер в два сета.
Четири години по-късно Мъри стана първият тенисист, спечелил две олимпийски, след като надви аржентинеца Хуан Мартин дел Потро в Рио.
Трикратният победител в турнири от Големия шлем претърпя операция на тазобедрената става през януари 2019 г.
Секунди са били достатъчни, за да се превърне един от ключовите пътища в Родопите в…
Само за секунди един от ключовите пътища в Родопите се превърна в разкъсан терен. Голямо…
Част от скалния феномен Столо в Понор планина се е срутила, съобщават от туристическо дружество…
Изследване на Сдружението за модерна търговия показва, че възнагражденията в сектора „Търговия“ у нас изпреварват…
НИМХ обяви жълт код за ниски температури в 6 области на страната за 2 май.…
Водещите политически теми от деня очертават ясни намерения както на „Прогресивна България“, така и на…
Leave a Comment