Кадър: Vbox7/Събуди се
Съпредседателят на ПП-ДБ Христо Иванов вече упражни правото си на глас. Той гласува посредством машина и призова всички български граждани да отидат към изборните секции днес.
„Гласувах за това България да излезе от тази безпътица и политическа криза и да тръгне напред. Днес е прекрасен ден да тласнем страната ни към развитие”. Това каза Христо Иванов минути, след като упражни правото си на глас, предаде Нова телевизия.
Той гласува на машина. „Гласуването беше удобно и сигурно. Призовавам всеки, който иска да му се отчете и гласа, и преференцията, да гласува с машина”, допълни Иванов.
„Трябва да проявим отговорност и ще положим усилия за съставяне на редовно правителство. Коалиция означава високо ниво на доверие и разбирателство. Ще търсим формула на обединение на конкретни приоритети“, заяви кандидатът за депутат.
По публикацията работи: Пламена Сутева
Прокуратурата във Велико Търново разследва случай на самоубийство, при който мъж на около 40 години…
Търси се нов стопанин за кучето Мая, което стана жертва на насилие в Бургас. За…
На 20 януари 2026 г. беше открит граничният пункт „Рудозем – Ксанти“, който свързва българския…
Полицията в Стара Загора разследва смъртта на 81-годишния Иван Няголов Ганчев от село Главан, който…
Полицията в Стара Загора разследва смъртта на 81-годишния Иван Няголов Ганчев от село Главан, който…
В рамките на специализирана полицейска операция за спазване на Закона за движението по пътищата бяха…
Leave a Comment