Става въпрос за два хеликоптера от 101-ва въздушнодесантна дивизия на САЩ. Те са се разбили по време на тренировъчна мисия
Два хеликоптера „Блекхоук“ от състава на 101-ва въздушнодесантна дивизия на САЩ са се разбили по време на тренировъчна мисия в окръг Триг, щата Кентъки, около 22:00 ч. в сряда, информира CNN.
Какво се е случило с екипажите на бойните машини за момента остава неясно, казал говорител, цитиран от Ройтерс, предаде БТА.
Губернаторът на Кентъки Анди Бешиър заяви, че е получил новината от Форт Кембъл за катастрофата, като посочва, че се очакват смъртни случаи, явно имайки предвид съдбата на екипажите на хеликоптерите.
На мястото на инцидента са пристигнали спасителни екипи.
По публикацията работи: Пламена Сутева
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Народното събрание прие нов правилник за своята дейност след остри дебати, които изостриха напрежението между…
Окръжна прокуратура – Кърджали излезе с официална позиция по повод медийни запитвания за процесуалните действия…
Leave a Comment