Гръцки медии изкараха наяве кадри от момента на трагичния сблъсък на пътническия и товарния влак в Лариса, Северна Гърция. Камера за видеонаблюдение е успяла да запечата момента на тежкия челен сблъсък.
На разпространените кадри първоначално се вижда ярка светлина, след което има и мощен взрив. След това избухват пламъци.
Към момента официалният брой на загиналите след катастрофата е 44. Разследването на мястото продължава. Екипи продължават да работят, в търсене на оцелели, въпреки, че надеждата намалява.
По-рано началникът на гарата в Лариса е признал вината си за фаталния инцидент.
Според данните на Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ), вторник, 23 юни, ще започне…
Днес, 22 юни, е най-горещият ден от седмицата, предупреждават метеоролозите. Жителите на страната трябва да…
България остава сред държавите с най-висока смъртност по пътищата в Европейския съюз. Нов одит на…
Лидерът на партия „Величие“ и създател на „Исторически парк“ Ивелин Михайлов обяви края на проекта,…
Дискусиите за актуализиране на данъчните оценки на недвижимите имоти в България отново са на дневен…
Полицията в Търговище задържа 28-годишна жена за нанасяне на телесна повреда на 53-годишен мъж. Инцидентът…
Leave a Comment