Това коментира Ива Митева, която вече е част от новата политическа формация „Заедно”. Тя определи състоянието на България като разпадащо се
„Не смятам, че съм политически хамелеон, тръгнахме с идеи за промяна на всичко, което е било до сега. Всички живеем тук и виждаме разпада. България се разпада, България умира. Това е мнението и на българските граждани”. Това заяви Ива Митева от новата политическа формация „Заедно” в ефира на Nova News.
Тя се надява предстоящата предизборна кампания да не е мръсна.
„Опитах се да остана в политиката, защото хората ни дадоха доверие. Не искам българските граждани да смятат, че съм ги излъгала, не, водих битки, не съм излъгала никого. Най-лесно е да се откажа, да кажа: „Стига толкова”. По-трудното е да намерите път, да намерите хора, с които да продължите. Много колеги от „Български Възход” идват при нас”, заяви Митева. Тя отказа да спомене имена, но назова градове като Варна и Стара Загора.
По публикацията работи: Пламена Сутева
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment