Украинският президент заяви, че започва да сменя хора на ръководни постове в правителството и регионите. Той посочи това в ежедневното си видеообръщение.
Президентът на Украйна Володимир Зеленски вчера зави, че в рамките на следващото денонощие ще извърши кадрови промени сред служители на ръководни постове в правителството и регионите.
„Вече съм взел някои кадрови решения – някои още днес, а други ще взема утре, касаещи ръководители на различни нива в министерствата и други централни държавни структури, както и в регионите и правоприлагащите органи“, каза украинският президент в ежедневното си видеообръщение в социалните мрежи.
Той обеща по-рано вчера да се пребори с корупцията на всички нива в администрацията на фона на твърдения за вземане на подкупи и злоупотреби от украински чиновници.
В района на Природен парк „Витоша“, недалеч от туристическа хижа „Рудничар“, е открито тялото на…
През изминалия ден е проведена мащабна специализирана полицейска операция за стриктно спазване на Закона за…
Община Шумен продължава обновяването на градската инфраструктура и започва работа по още девет автобусни спирки.…
Община Шумен продължава инициативата си за обновяване на градската инфраструктура и започва работа по още…
Последните данни на Евростат показват ясна тенденция в Европейския съюз за възрастта, на която жените…
Днес и утре Батак е в центъра на националното внимание. Градът отбелязва тържествено 150-годишнината от…
Leave a Comment