Стана ясно, че е решено 30 дни ще бъде арестът на заподозрения за нападението на Християн Пендиков в РСМ. Припомняме, че Пендиков беше нападнат и пребит.
Решението е взето от съда в Охрид и по искане на компетентния прокурор, който е внесъл предложение за определяне на мярка за неотклонение на 24-годишния Илия Спасески от Охрид, заподозрян в престъпление тежка телесна повреда. Все още се водят процесуални действия за другите двама, присъствали на място. Делегацията на ЕК в Скопие поискаха от властите да разследват случая, предаде Нова телевизия.
Пендиков, който е секретар на българския клуб „Цар Борис III“ в Охрид, бе транспортиран с българския правителствен самолет „Фалкон“ за лечение във Военномедицинска академия в София.
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment