Пленарният ден започна със спор между депутати от БСП и зам.-председателят на парламента Росен Желязков заради предложение на водещият днешното заседание да се гласува военна помощ за Украйна. В петък сутринта да използвате правилника и да вкарате тази точка в дневния ред.
След като от вчера България не бе приета в Шенген. Вие дори 24 часа не можете да работите за страната. Вкарвате точка в дневния ред против правилника, в момент в който в страната ни е отказало да бъде част от Шенген.
„В момента се опитвате да вкарате страната ни в конфликт.“, това заяви Борислав Гуцанов от БСП.
По думите му темата за даване на оръжие за Украйна не е от спешност и може да бъде включена в дневния ред на парламента другата седмица.
Движението по път III-3504 в участъка между Орляне и Угърчин, при км 22, е временно…
В началото на седмицата ни очаква нестабилна атмосфера с краткотрайни, но интензивни валежи и гръмотевични…
Само за месец цената на малката потребителска кошница, включваща 21 основни стоки и услуги, е…
Днес Морската градина във Варна беше домакин на детското бягане „Великденски крос с децата на…
Специализирана полицейска операция за спазване на Закона за движението по пътищата е извършила задълбочен контрол…
Трима души бяха транспортирани до шуменската болница след тежък пътен инцидент на булевард „Симеон Велики“…
Leave a Comment