Млад мъж на двадесет и осем години, който е бил турист на кораб е паднал зад борда и престоял във водата над 15 часа. Корабът е пътувал от Ню Орлиънс за Мексико.
Млад мъж беше спасен от бреговата охрана на Съединените щати след 15 часа в морето. 28-годишен турист паднал от круизен кораб, пътуващ от Ню Орлиънс за Мексико. Сестра му подала сигнал, че го няма едва, след като на сутринта видяла, че не се е прибирал в каютата, предаде Нова телевизия.
Екипажът на кораба обърнал плавателния съд по обратния път и се обадил на бреговата охрана. След часове търсене, мъжът бил забелязан от екипажа на товарен кораб, който се включил в издирването. Вече по тъмно и на светлината на прожектори, спасителите го извадили от морето. Той бил дехидратиран и с признаци на хипотермия, но общото му състояние било добро.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment