Едното от тях се е случило през нощта, а другото рано тази сутрин. И от двете земетресения няма данни за починали или пострадали
Две земетресения разлюляха днес района на Югозападна Турция, предаде турската държавна телевизия ТРТ Хабер.
Според информация на сайта на Дирекцията за управление при бедствия и извънредни ситуации (AFAD) земетресение с магнитуд 3,5 е регистрирано в района на град Газиемир в Измир. Този трус е станал в 4.09 ч. на дълбочина 8,24 км под земната повърхност.
Няколко часа по-късно е отчетено и земетресение с магнитуд 4 в района на град Ула в югозападния окръг Мугла. Трусът в Мугла е регистриран в 7.26 ч. Огнището е било на дълбочина от около 7 километра. Земетресението е било усетено в близките населени места. Няма данни за пострадали или материални щети.
По публикацията работи: Силвана Димитрова
От 4 август до 6 август Агенция „Пътна инфраструктура“ въвежда временни ограничения за движението на…
Едноседмичната почивка извън дома остава недостъпна за значителна част от българските домакинства. Данни на Евростат…
Днес главният път София – Варна беше затворен след тежък инцидент с един загинал. Пътният…
Инспектори от дирекция „Граничен контрол“ към Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ), съвместно със…
Перперикон продължава да изненадва с нови археологически находки. Екипът на проф. Николай Овчаров е открил…
Пазарът на недвижими имоти е на прага на сериозна промяна. Според финансовия анализатор Макс Баклаян,…
Leave a Comment