Рекордните за Европа 32 тона са открити от полицията в Испания. Наркотикът се е намирал в складове в четири града. Ориентировъчната обща стойност на марихуаната е около 64 милиона евро
Полицията в Испания залови рекордно за Европа количество марихуана. В складове в четири града бяха открити над 32 тона от забранената стока. Според полицията, стойността на марихуаната е около 64 милиона евро. Властите казаха, че канабисът е добит от над милион растения.
Изземането на дрогата станало след голямо разследване на няколко агенции, наречено „Операция градини“. Общо 20 души са арестувани в няколко ферми и оранжерии. Те изсушавали марихуаната в Испания и освен на местния пазар я изпращали в Швецария, Германия, Белгия и Нидерландия.
По публикацията работи: Пламена Сутева
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment