Лайфстайл

Сузанита се е въоръжила с памперси и бебешки кремове: Майка й чака внучето „като топъл хляб“

Очаква се певицата Сузанита съвсем скоро да зарадва близките си с раждането на първата си рожба. Изглежда, че нейната майка Шенай е дори още по-развълнувана от самата Сузанита. Тя казва, че чака бебето „като топъл хляб“

„Сузанита е с контракции и до броени дни се очаква да роди. Лекар следи състоянието й, всички показатели са наред и бебето ще се появи по нормален път. Сузи е изключително подреден човек и всичко вече си е организирала сама – от оборудването за бебето вкъщи с памперси, кремове и играчки до чантата за болницата, когато дойде време за раждането“, споделя пред „България Днес“ майката на Сузанита Шенай Кузева.

Самата Шенай е в предродилна треска и с нетърпение чака появата на второто си мъжко внуче, след като другата й дъщеря Александра я дари с първото преди близо година и половина.

„Чакам внучето като топъл хляб! Най-вероятно се вълнувам повече от всички“, казва през смях Шенай и добавя, че шие гоблен с лика на внучето си, а когато се роди бебето на Сузанита, ще ушие гоблен и за него от първата му снимка.

По публикацията работи: Пламена Сутева

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

**Радев: Назначението на Спецов в Лукойл е незаконно, а политиката в България се превръща в диктатура**

**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…

преди един ден
  • България

Деница Сачева разкри: Румен Спецов има тайно доверие от САЩ и Британия, а бюджетът 2026 е последен шанс за спасение на финансите

**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…

преди един ден
  • България

Трима загинали и блокиран тракийски път след фатално ПТП, причинето от загуба на контрол над волана

**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…

преди един ден
  • България

Синът на Радан Кънев заловен с дрога: 17-годишният Борис задържан с марихуана и машинка за цигари

**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…

преди един ден
  • България

Топло за ноември: до 21 градуса в почивните дни, но мъгливо в равнините

**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…

преди един ден
  • България

Топло за ноември: 21 градуса в почивните дни, но мъглата ще скрие слънцето в равнините

**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…

преди един ден