Все още не са изяснени мотивите за нападението, което се е случило в петък сутринта. Пол Пелоси е закаран в болница
Мъж нахлу в дома на председателя на Камарата на представителите в Конгреса на САЩ Нанси Пелоси и преби съпруга ѝ, съобщава ABC News.
Нападението срещу 82-годишния Пол Пелоси е извършено в петък рано сутринта. Той е хоспитализиран, а заподозреният е задържан, посочи говорител на семейството.
Председателят на Камарата на представителите в Конгреса на САЩ не е била в дома си в Сан Франциско по време на инцидента. Мотивите за нападението се изясняват, уточниха от полицията.
По публикацията работи: Пламена Сутева
Според Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) в събота, 25 април, времето ще бъде…
Днес стават ясни имената на всички 240 народни представители, които ще заемат местата си в…
На 26 април се навършват 40 години от аварията в Чернобил, най-голямата ядрена катастрофа в…
Българската звезда във вдигането на тежести Карлос Насар отново доказа класата си на международната сцена.…
Окръжна прокуратура-Ямбол задържа за срок до 72 часа турския гражданин Д.К., обвинен в опит за…
В България всеки опит за ефективна работа в държавните структури се посреща с организирани атаки…
Leave a Comment