Ивайло Мирчев е привикан в ГДБОП заради негови изказани от него твърдения, свързани с това, че някои от службите в България работят под руско влияние
ГДБОП проверява твърдения на бившия депутат от „Демократична България” Ивайло Мирчев. По думите му някои от службите у нас работят под руско влияние и не защитават българския интерес.
Днес Мирчев е дал сведения пред антимафиотите с информацията, която има към момента и е предоставил доклад за руското влияние в България и Източна Европа.
По публикацията работи: Пламена Сутева
Жители на варненския квартал „Чайка“ се събраха срещу ограждането и сечите на терен до блок…
Днес, 15 юли, сряда, времето в страната ще бъде предимно слънчево и подходящо за летни…
Тежък инцидент в центъра на София завърши с верижна катастрофа, след като 28-годишен шофьор управлявал…
Тежък пътен инцидент блокира обходния път на Враца, след като линейка и лек автомобил се…
Бившият изпълнителен директор на Българската банка за развитие (ББР) Стоян Мавродиев вече е в България,…
Министър-председателят Румен Радев заяви в Париж, че България няма да се присъедини към инициативата на…
Leave a Comment