Свят

Мина се взриви и погуби мъж в Черно море

Трагичен инцидент се случи в Черно море. Мъж е загинал в резултат на експлозия в района на Одеса, плувайки в морето.

съобщава украинската информационна агенция УНИАН, цитирана от „24 часа“. За трагедията са съобщили пред журналисти от оперативното командване на ракетния корпус „Пивден“.

„Експлозия е станала в крайбрежните води на един от плажовете в района на Одеса. Пренебрегвайки предупрежденията и забраната, пренебрегвайки мерките за сигурност, местен жител е решил да плува в морето. След като влязъл във водата, мъжът бил взривен от неизвестно устройство, каза за медиите украинската информационна агенция УНИАН, предаде БТА.

Свидетели на трагедията пишат в социалните мрежи, че смъртоносният взрив е възникнал в курортно селище на Белгород-Днестровска област. Очевидците твърдят, че пострадалият е имал рожден ден, когато намира смъртта.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

**Радев: Назначението на Спецов в Лукойл е незаконно, а политиката в България се превръща в диктатура**

**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…

преди 4 дни
  • България

Деница Сачева разкри: Румен Спецов има тайно доверие от САЩ и Британия, а бюджетът 2026 е последен шанс за спасение на финансите

**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…

преди 4 дни
  • България

Трима загинали и блокиран тракийски път след фатално ПТП, причинето от загуба на контрол над волана

**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…

преди 4 дни
  • България

Синът на Радан Кънев заловен с дрога: 17-годишният Борис задържан с марихуана и машинка за цигари

**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…

преди 4 дни
  • България

Топло за ноември: до 21 градуса в почивните дни, но мъгливо в равнините

**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…

преди 4 дни
  • България

Топло за ноември: 21 градуса в почивните дни, но мъглата ще скрие слънцето в равнините

**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…

преди 4 дни