Това е мнението на Тошко Йорданов от „Има такъв народ“. Той заяви и това, че БСП, с решението си да прекратят преговори с „Продължаваме промяната“ за съставяне на ново правителство, са разбрали за какво говори ИТН от един месец насам
„В крайна сметка БСП, мисля, че им писна и на тях. То е видно.“, започна председателят на ПГ на ИТН Тошко Йорданов.
„БСП днес разбраха това, което говорим от 1 месец. Дълго време си затваряха очите за Кирил Петков. Но радвам се, че БСП постъпват правилно”, допълни той.
„Кирил Петков не става за премиер. Той не става за човек с власт. Кирил Петков е Бойко Борисов с диплома от Харвард – същият отвратителен диктаторски манталитет”, заяви Йорданов. Той каза, че може да има правителство, ако Кирил Петков и Асен Василев не са в него.
„Когато има диалогичност и хора, които се надяваме да не присъстват повече в политическия живот, има шансове за всичко в името на това БГ общество да е спокойно”, каза Станислав Балабанов. „Моят коментар за случващото се в последните минути е кратък: Ние нали ви казахме?”, каза той.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment