Шофьорът на камиона минал на червен светофар, при което блъснал няколко автомобила. Ранени са трима души
Във вторник вечерта пиян шофьор помете с камиона си над 30 автомобила и предизвика пожар в къща в германската област Бавария. При инцидента са пострадали самият водач и още двама души.
50-годишният мъж преминал на червен светофар и ударил лек автомобил на кръстовище, при което водачката му била леко ранена, се казва в изявление на полицията в град Фюрт. Без да спира след първия инцидент, турският гражданин блъснал няколко паркирани автомобила, като ги избутал и забил няколко от тях в стените на близките къщи.
След сблъсъците камионът, няколко автомобила и фасадата на една от къщите се запалили. Местните пожарникари евакуирали хората, за да потушат пожара. Леко пострадал и един минувач, предаде БГНЕС.
Шофьорът е бил арестуван на място, заявиха от полицията. Местната прокуратура е разпоредила постоянното му задържане. Мъжът няма постоянно местожителство в Германия.
По публикацията работи: Мариела Анастасова
От 26 май бедственото положение в област Габрово официално се отменя. Решението е взето след…
След като на 22 май 2026 г. Васил Михайлов, известен в публичното пространство като „прокурорския…
Благоевградският окръжен съд постанови окончателна присъда № 21 от 2026 г. срещу Реджеп Алиев, като…
На 27 май започва изграждането на първия участък от автомагистрала „Русе – Велико Търново“. Проектът…
Сериозен инцидент с тежкотоварен автомобил затрудни движението в Пловдив днес. Цистерна, превозваща киселина, се е…
Българският бизнес трябва да отчете по-високи разходи за електроенергия за 27 май. Данните на Българската…
Leave a Comment