В София са задържани трима младежи от служители на сектор „Грабежи“ при СДВР. Момчетата са задържани непосредствено след извършен грабеж.
В петък около обяд, куриер на спедиторска фирма бил нападнат от двама мъже, които със сила му отнели пратка на голяма стойност. Нападателите са на 16 и 17 години. Те са задържани на място, а 22-годишен техен съучастник е задържан в непосредствена близост, предаде DarikNews.
Малко по-късно вечерта полицаите са задържали и четвърти мъж, чиято роля в престъпната схема била да продава отнетите вещи.
Предстои в рамките на образуваното досъдебно производство да бъде установена съпричастността на задържаните и към други подобни престъпления, извършени на територията на столицата. Работа по случая продължава под надзора на СРП.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment