Избори 2023

Кирил Петков: Гласувах, за да продължим промяната (ВИДЕО)

И Кирил Петков излезе с коментар след като даде своя вот

„Гласувах, за да продължим промяната“. Това заяви Кирил Петков, след като упражни правото си на глас. Той добави, че бъдещото управление на страната ще е коалиционно.

„Много е важно след изборите да не се хвърлят заглавия и имена, трябва всички да влезем смирено в общата дискусия“, добави той.

„Искам да кажа на всички, че гласуването е много лесно. Не отнема никакво време. Всеки може да гласува, независимо на колко години е“, каза Петков.

„За мен беше абсолютно ненужно контролните разписки да се броят, надявам се да не създадат хаос и 70 хил. човека да седят до полунощ, за да ги броят“, допълни той.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Мариела Анастасова

Скорошни постове

  • България

НАП и КЗП откриха повишение на маржа при 475 бензиностанции

В периода от 11 до 25 март 2026 г. Националната агенция за приходите и Комисията…

преди 7 часа
  • България

АПИ намали скоростта до 100 км/ч по част от магистрала „Тракия“ заради неравности

Шофьорите, които пътуват по автомагистрала „Тракия“ в района на област Пазарджик, трябва да бъдат особено…

преди 8 часа
  • България

Двама са задържани след преследване от Стара Загора до Сливен

Двама души бяха задържани след преследване по Подбалканския път, приключило в района на сливенското село…

преди 8 часа
  • България

Полска военна техника преминава през България до 22 април по ротация на НАТО

В периода от 16 до 22 април 2026 г. територията на Република България ще бъде…

преди 8 часа
  • България

„Булгаргаз“ предлага 4,99% по-висока цена на природния газ за май

„Булгаргаз“ внесе в Комисията за енергийно и водно регулиране заявление за промяна на цената на…

преди 8 часа
  • България

„Булгаргаз“ предлага повишение на цената на газа за май с 4,99%

„Булгаргаз“ внесе официално заявление в Комисията за енергийно и водно регулиране за промяна на цената…

преди 8 часа