Коментарът е по повод кризата с горивата и доставките на Острова
Великобритания е в период на приспособяване след Брекзит и пандемията от коронавирус. Това заяви премиерът Борис Джонсън.
Изказването му идва на фона на кризата с недостига на горива и доставките за магазините, предизвикана от недостига на шофьори на камиони, предава bTV. Към грижите на британците се прибави и поскъпването на храните и горивата.
Премиерът Джонсън обаче заяви в интервю за Би Би Си, че планът му за увеличаване на заплатите и икономика, основана на висококвалифициран труд, ще реши проблемите в дългосрочен план.
Той не каза дали проблемите с доставките ще се отразят на коледните празници, но по-късно пред журналисти увери, че тазгодишната Коледа няма да е като миналата година.
По публикацията работи Снежина Раева
Със 136 гласа „за“ Народното събрание прие предложението самолетите на Въоръжените сили на САЩ да…
В село Безмер се засилва общественото недоволство срещу плановете за разполагане на американски самолети-цистерни в…
Лидерът на ДПС Делян Пеевски излезе с официална позиция след решението на Министерския съвет да…
Европейското командване на въоръжените сили на САЩ (USEUCOM) заяви, че следи отблизо ситуацията в България.…
Криминален инцидент разтърси Благоевград късно снощи. Непълнолетен младеж беше задържан от полицията, след като нарани…
Правителството реши централата на ДПС на столичната улица „Врабча“ 23 да бъде предоставена за управление…
Leave a Comment