Трима души са загубили живота си в река Янтра през последните три дни
На първи август, в 18,13 ч. е получен сигнал в полицейското управление в железничарския град за двама мъже, които са влезли във водите на реката и след това повече не са се появили.
Същата вечер около 20,00 часа са били открити телата им. Не се съобщава на каква възраст са загиналите, предаде БТВ.
На 30 юли вечерта 28-годишен мъж от с. Шумата. На следващия ден тялото му е открито в близост до мястото, където е изчезнал. Няма следи от насилие.
Водолази от Бургас помагат на полицията при издирването на 30-годишен мъж, който е потънал във водите на язовир край тополовградското село Хлябово.
Инцидентът е станал вчера около 18.15 часа, когато е постъпил сигналът в полицията от 29-годишен мъж от Тополовград.
Той обяснил, че с приятеля си са къпали кучетата си в язовир край Хлябово. По думите му 30-годишният мъж влязъл язовира след употреба на алкохол и не е изплувал.
По публикацията работи: Ралица Димитрова
Украйна увери българската страна, че не е насочвала умишлено безпилотни летателни апарати към територията на…
18-годишен младеж е задържан от полицията по подозрение, че е убил 24-годишния си чичо в…
Инцидент с паднал дрон в района на бившия гранично-контролно-пропускателен пункт „Кардам“ наложи спешни действия от…
Кратка разходка с автобус се превърна в кошмар за пътници, които заснеха как шофьорът управлява…
Кратка разходка с автобус се превърна в инцидент, след като пътници заснеха шофьора да управлява…
През предстоящата седмица времето в България ще се характеризира с температурни колебания и възможност за…
Leave a Comment