Рано тази сутрин тежка катастрофа отне живота на десет души в Хърватия. Има много пътници, които са със опасност за живота.
Десет души загинаха и десетки бяха ранени в тежка пътна катастрофа рано тази сутрин в Хърватия, съобщи хърватската полиция, цитирана от сайта Индекс. Ситуацията е много тежка и много от ранените пътници са с опасност за живота, съобщи говорителят на местната полиция Дамир Брезич, предаде NOVA.
Полицията е получила сигнал за катострофата около 6.20 часа. Става въпрос за автобус от Косово. Катастрофата е станала край Славонски брод. Ранените са откарани в болницата в града. Движението в този пътен участък е спряно.
В района на Природен парк „Витоша“, недалеч от туристическа хижа „Рудничар“, е открито тялото на…
През изминалия ден е проведена мащабна специализирана полицейска операция за стриктно спазване на Закона за…
Община Шумен продължава обновяването на градската инфраструктура и започва работа по още девет автобусни спирки.…
Община Шумен продължава инициативата си за обновяване на градската инфраструктура и започва работа по още…
Последните данни на Евростат показват ясна тенденция в Европейския съюз за възрастта, на която жените…
Днес и утре Батак е в центъра на националното внимание. Градът отбелязва тържествено 150-годишнината от…
Leave a Comment