Президентът на Бразилия, Жаир Болсонаро, беше изписан от болница в Сао Пауло, предаде BBC
Болсонаро бе хоспитализиран миналата седмица заради сериозни проблеми с червата.
„Искаше ми се да си тръгна още от първия ден, но те не ми позволиха. Надявам се след 10 дни вече да съм добре и да мога да поема отново задълженията си“.
Президентът има проблеми със здравето откакто през 2018 година намушкан и тежко ранен в областта на червата по време на президентската кампания.
През юли миналата година Болсонаро бе заразен с COVID-19, но се възстанови. През последните няколко месеца той страдаше от упорита кашлица. Съвсем наскоро той е имал хълцане, което е довело до притеснения относно здравето му.
Превод и редакция: „Нова Вест“, Ралица Димитрова
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment