В късния следобед вчера млад мъж е загубил живота си в морето край Бургас.
Около 17:25 ч. в Четвърто Районно управление – Бургас е получено съобщение за инцидент в района на плажа в близост до бар „Амая“ в кв. „Крайморие“, при който спасители извадили от морето 27-годишен мъж от с. Бисер, общ. Харманли. Същият е реанимиран близо 40 мин., но в 18:10 ч. е констатирана смъртта му.
Установено е, че мъжа влязал в морето заедно с майка си, като по думите ѝ при излизането, вървейки към брега, 27-годишния мъж паднал по очи във водата, което наложило изваждането му с помощта на двама спасители, работещи на охраняемия плаж.
Тялото на мъжа от с. Бисер е откарано за аутопсия в отделение „Съдебна медицина“ към УМБАЛ – Бургас. Работата по случая продължава.
В центъра на Пловдив двама младежи бяха открити в безпомощно състояние в района на ул.…
Двама младежи бяха открити в безпомощно състояние в центъра на Пловдив, в района на ул.…
Летните температури ще се задържат над страната през следващата седмица, като максималните стойности ще достигнат…
Късно вечерта на 20 юни в землището на самуилското село Богданци стана тежък пътен инцидент,…
Днес в 23:24 часа България официално посреща астрономическото лято. Моментът съвпада с лятното слънцестоене, което…
Броени дни остават до полунощ на 30 юни, когато изтича крайният срок за подаване на…
Leave a Comment