От днес дирекция на вътрешните работи в Ловеч има нов директор. Временно преназначен на позицията е старши комисар Станислав Николов Великов
От днес със заповед на министър Бойко Рашков за директор на Областна дирекция на вътрешните работи в Ловеч временно е преназначен старши комисар Станислав Николов Великов., предаде Нова. Той е бил представен пред ръководния състав на дирекцията от заместник-министъра на МВР Венцислав Катинов. Това съобщават от полицията в Ловеч.
Старши комисар Великов е роден през 1977 г. в Троян. Завършил е Академията на МВР, специалност „Противодействие на престъпността и опазване на обществения ред“. Има и придобита образователно-квалификационна степен магистър по право в Югозападен университет „Неофит Рилски“ в Благоевград.
Започнал е работа като дознател в системата на МВР през 2004г. в РУ – Троян. От 2015 г. до момента е на длъжност главен разследващ полицай в отдел „Разследване“ при ОД на МВР – Ловеч.
Досегашният временно изпълняващ длъжността директор на ОД на МВР – Ловеч, Дончо Манов продължава работа в системата на МВР, посочват още от полицията.
По публикацията работи: Ралица Димитрова
Икономическата полиция към ОДМВР-Кърджали извършва проверка на обществена поръчка с пет позиции на обща стойност…
Правителството реши авиобазите „Враждебна“ и „Безмер“ да бъдат ремонтирани и модернизирани с финансиране по Програмата…
Движението при км 311 на автомагистрала „Тракия“ е временно затворено в двете посоки заради тежък…
Минути преди 12:00 часа в дежурната част на ОДМВР – Шумен е получен сигнал за…
Към момента няма данни гореща вълна от мащаба на тази, която засегна части от Западна…
Днес на заседанието на финансовите министри в Брюксел е включено началото на процедура за свръхдефицит…
Leave a Comment