20-годишен се опитал да осуети полицейска проверка като не се подчинил на звуковия и светлинния сигнал подаден от полицаите.
Около 0:25 часа на 1 юли, служители на РУ-Правец подали звуков и светлинен сигнал за спиране на лек автомобил „Пежо“. Водачът не се подчинил на дадените му разпореждания, продължил движението си, като при опита му да избяга от полицейските служители загубил контрол над управлението и колата се преобърнала странично в крайпътен скат.
След незабавната намеса на униформените, пътуващите в автомобила пет деца са транспортирани във Филиала за спешна помощ, като след преглед са освободени с повърхностни наранявания и охлузвания.
Криминално проявеният и неправоспособен 20-годишен водач от с. Джурово е задържан за срок до 24 часа в ареста на районното управление.
По случая са образувани досъдебни производства за извършени престъпления по чл. 270, ал.1 и чл. 343, ал.1, б.Б от НК.
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment