Недоволни граждани на Лондон се надигнаха на протест срещу наложените противоепидемични мерки. По време на протеста са пострадали трима полицаи , а 14 души са били арестувани, съобщават от BBC
„Докато са осигурявали реда на днешната демонстрация в Уестминстър, полицейски служители са задържали 14 души. Трима полицаи са ранени, но за щастие нараняванията им не са сериозни“, казват служителите на реда в столицата.
Силите съобщиха, че протестиращите са арестувани за престъпления, като нападение на служител на спешна помощ, нарушения на обществения ред и блокиране на магистралата.
На 21 юни се предвиждаше във Великобритания да отпаднат и последните мерки срещу Ковид 19. Миналата седмица обаче , премиерът Борис Джонсън обяви, че ограничителните мерки ще останат в сила до 19 юли поради повишена честота и рискове, свързани с разпространението на щама „Делта“, който се превърна в доминиращ и силно заразен във Великобритания.
Превод: Редакция „Нова Вест“, Ралица Димитрова
Личното ни възприемане на стойността на парите е нещо много специфично. Според средата, в която…
Днес се проведе пресконференция на Гражданския съвет на ГРАЖДАНСКО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРЕЗИДЕНТСКА РЕПУБЛИКА за област…
Планирането на екскурзия до Япония може да бъде вълнуващо, но и предизвикателно. За да се…
С всяка година интериорният дизайн се променя и развива, като носи нови тенденции и концепции…
Данъчната оценка на имот е процес, който се изисква при различни сделки или административни процедури,…
Пантофите за детска градина са неразделна част от ежедневието на всяко дете. Те не само…
Leave a Comment