В събота около 20 ч. започват поредица експлозии, които разтърсиха завод за муниции в Централна Сърбия. Най-малко трима души са получили леки наранявания.
Първият мощен взрив в завода „Слобода“ в град Чачак е станал в събота към 20:00 ч., последван от няколко по-слаби експлозии. Властите са евакуирали населението в района на завода, който е най-големият производител на боеприпаси в Сърбия, предаде DarikNews.
На 4 юни там също имаше взривове, последвани от пожар, горял няколко дни. Тогава нямаше пострадали хора, предадоха Ройтерс и ДПА.
Към момента няма данни гореща вълна от мащаба на тази, която засегна части от Западна…
Днес на заседанието на финансовите министри в Брюксел е включено началото на процедура за свръхдефицит…
Днес на заседанието на финансовите министри в Брюксел е включено започването на процедура за свръхдефицит…
Заместник-председателят на парламентарната група на ДПС и адвокат на Делян Пеевски Хамид Хамид заяви в…
От месеци няколко автобуса от пловдивския градски транспорт се управляват от шофьори от Индия и…
Рано сутринта на 7 юли, в 04:22 ч., в районното управление в Лом е получен…
Leave a Comment