Илиана Раева направи признание за това как е прекарала коронавируса. Тя е била с двойна бронхит пневмония.
„От COVID-19 се разболя цялото ми семейство. Не беше никак леко, но не беше и най-тежкият възможен вариант. Всички го изкарахме по различен начин, но най-тежко го изкарах аз”, сподели Илиана Раева, предаде NOVA.
Раева развива двойна бронхит пневмония. Налага се да приема антибиотици и кортикостероиди. Тя споделя, че се е възстановила бързо, но вирусът е повлиял изключително много на психиката й.
„Намираш се в едно ужасно физическо и психическо състояние. Трябва да сме дисциплинирани и изпълнително, за да може човечеството да се справи по-бързо с това нещо“, смята тя.
Съвместна акция на Областната дирекция по безопасност на храните в Пловдив и териториалната дирекция на…
Съвместна акция на Областната дирекция по безопасност на храните (ОДБХ) – Пловдив и териториалната дирекция…
Съдът в Пловдив остави в ареста петима тийнейджъри, обвинени в умишленото убийство на 37-годишния Георги…
Съдът в Пловдив остави в ареста петима тийнейджъри, обвинени в умишленото убийство на 37-годишния Георги…
Ниското ниво на Дунав разкри в Будапеща останки от Втората световна война. Край оголеното речно…
Окръжният съд в Пловдив потвърди най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ за петима младежи,…
Leave a Comment