Политика

За или против НОЩ са от „Изправи се! Мутри вън!“?

Според зам.-председателя на „Изправи се! Мутри вън!“, адв. Николай Хаджигенов, идеите на коалицията идеално се допълват с идеите на останалите партии.

„Провели сме разговори с всички опозиционни партии, още нямаме такива с БСП. По 95% от темите се допълваме идеално, има дребни неща за изчистване. Това заяви пред БНТ Хаджигенов.

„Можем да се обединим около определени политики – правосъдна реформа, конституционни реформи. Правителство на малцинството е един работещ вариант“, разкри Хаджигенов.

„Показахме на всички в първите два дни, че имаме жив парламент, който работи“, смята още той.

„Имаме много силен икономически екип в лицето на Мария Капон и други“, коментира зам.-председателят на „Изправи се! Мутри вън!.

„Не бихме подкрепили нито едно предложение на ГЕРБ“, категоричен бе депутатът.

„Прекалено е да има генерали с черни униформи – не сме в приказка, за да има добри и лоши герои. Ваксинационният план е това, което работи“, коментира адв. Николай Хаджигенов разпускането на Щаба за борба с коронавируса.

Припомняме, че само преди дни обаче, лидерът на ИСМУ Мая Манолова коментира по друг начин закриването на НОЩ: „Очевидно Борисов провежда наказателна акция спрямо българските граждани и пациенти, действайки на принципа „след мен и потоп“. Тя заяви, че разпускането на Щаба без обяснения и без мотиви е акт на безотговорност от страна на премиера.

По публикацията работи: Мариела Анастасова

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

АПИ въвежда ограничения за тежкотоварния трафик по магистралите заради жегите

От 4 август до 6 август Агенция „Пътна инфраструктура“ въвежда временни ограничения за движението на…

преди 9 часа
  • България

България остава сред страните в ЕС с най-труден достъп до едноседмична почивка

Едноседмичната почивка извън дома остава недостъпна за значителна част от българските домакинства. Данни на Евростат…

преди 9 часа
  • България

Един загинал при челен сблъсък между тир и кола край Добри дял

Днес главният път София – Варна беше затворен след тежък инцидент с един загинал. Пътният…

преди 9 часа
  • България

БАБХ и Митниците иззеха над половин тон млечни продукти и пилешко месо на „Капитан Андреево“

Инспектори от дирекция „Граничен контрол“ към Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ), съвместно със…

преди 9 часа
  • България

Проф. Овчаров откри римски саркофаг в Перперикон

Перперикон продължава да изненадва с нови археологически находки. Екипът на проф. Николай Овчаров е открил…

преди 10 часа
  • България

Макс Баклаян: Цените на имотите може да спаднат с 20-25% до 2030 г.

Пазарът на недвижими имоти е на прага на сериозна промяна. Според финансовия анализатор Макс Баклаян,…

преди 12 часа