Бойко Борисов е разпоредил на проф. Костадин Ангелов дейността на НОЩ да бъде възстановена, докато бъде избрано ново правителство.
Това стана, след като през изминалата седмица беше съобщено за разпускането на Националния оперативен щаб, който беше свикан във връзка с разпространението на коронавируса в България.
За настояването на Борисов да се възстанови дейността на щаба научаваме от брифинг в централана на ГЕРБ по-рано днес
Премиерът в оставка Бойко Борисов е разпоредил на проф. Костадин Ангелов дейността на НОЩ да бъде възстановена, докато бъде избрано ново правителство.
Синдикат „Образование“ към КТ „Подкрепа“ обяви готовност за протестни действия заради проектобюджета за 2026 г.…
Комисията за защита на конкуренцията започна предварително проучване за ценообразуването на летище „Васил Левски“ в…
От 1 юли всички пенсии в страната ще бъдат официално осъвременени, съобщиха от Министерството на…
България е сред най-достъпните държави в Европа по отношение на потребителските цени. Данни на Евростат…
Депутати от ГЕРБ отправиха остри критики към проектобюджета за 2026 г., предложен от „Прогресивна България“.…
През следващите дни Балканският полуостров ще бъде под влияние на горещо време, като следобедните валежи…
Leave a Comment