Проучване публикувано от британски медии, показва, че принц Уилям е най-сексапилният плешив мъж на света. Много потребители в социалните мрежи, обаче, не са съгласни с тези твърдения.
„Ентъртейнмънт Уикли“ пише, че принц Уилям е описан като секси мъж 17,6 милиона пъти в различни блогове, доклади, статии и сайтове, достъпни в търсачката на Google, пише БНТ.
На второ място е Майк Тайсън, следван от Джейсън Стейтъм, Питбул, Майкъл Джордан, Флойд Мейуедър, Джон Траволта, Брус Уилис, Дуейн Джонсън и Вин Дизел.
Актьорът Патрик Стюарт и руският президент Владимир Путин са на 11-о и 12-о място.
По публикацията работи: Мариела Анастасова
Климатологът проф. Георги Рачев заяви в ефира на bTV, че валежите в България ще продължат…
Днес времето в страната ще бъде предимно слънчево, съобщават от Националния институт по метеорология и…
Окръжна прокуратура – Благоевград е започнала разследване по случая с починало 16-годишно момиче в благоевградския…
49-годишен мъж от село Василовци, община Брусарци, загина в Монтана, след като беше прегазен, докато…
Жена загина при тежка катастрофа край Благоевград, след като автомобилът, в който е пътувала, се…
Благоевград обяви ден на траур след тежката трагедия в квартал „Струмско“. Непълнолетно момиче е открито…
Leave a Comment