Местни избори ще се проведат в още 9 общини в страната
Смолянската община Баните е една от 10-те в страната, в които на 28-и февруари ще се проведат частични местни избори, предаде БНР. От 19 януари Общинската избирателна комисия започна работа. Изготвят се списъци на имащите право на глас. Все още обаче няма кандидатури за поста.
До избори се стигна след внезапната смърт на кмета Милен Белчев, вследствие на усложнения от COVID-19, месец след кончината на брат му близнак Невен Белчев, също починал от заразата.
Изключително сърцат и отдаден денонощно на работата си, Милен Белчев оставя голямо наследство от спечелени проекти в общината.
Временно изпълняващ длъжността кмет на Баните е Зорка Маджарова, която досега беше зам.-кмет на общината.
По публикацията работи Снежина Раева
Икономическата полиция към ОДМВР-Кърджали извършва проверка на обществена поръчка с пет позиции на обща стойност…
Правителството реши авиобазите „Враждебна“ и „Безмер“ да бъдат ремонтирани и модернизирани с финансиране по Програмата…
Движението при км 311 на автомагистрала „Тракия“ е временно затворено в двете посоки заради тежък…
Минути преди 12:00 часа в дежурната част на ОДМВР – Шумен е получен сигнал за…
Към момента няма данни гореща вълна от мащаба на тази, която засегна части от Западна…
Днес на заседанието на финансовите министри в Брюксел е включено началото на процедура за свръхдефицит…
Leave a Comment