Търсенето на останки от катастрофиралия самолет продължава. В района на катастрофата са изпратени 10 кораба и 40 водолази, които започват днес да претърсват предполагаемото място на падането
Индонезия засече сигнали, които може да идват от черната кутия на самолета „Боинг 737-500” на индонезийската авиокомпания „Шривиджая еър“, който изчезна от радарите след излитане от столицата Джакарта.
Спасителите са открили и отломки от самолета, съобщи говорител на индонезийския флот. Той уточни, че частите са открити между островите Лаки и Ланканг и предстои да бъдат доставени на брега, предаде ТАСС, цитирана от NOVA.
В района на катастрофата са изпратени 10 кораба и 40 водолази, които започват днес да претърсват предполагаемото място на падането. Също така 2 индонезийски хеликоптера CN-295 са излетели тази сутрин от военновъздушната база в Джакарта за да се включат в операцията по търсене.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment