Изпълнителят споделя, че детето му е изключително търсено, въпреки че все още няма собствен профил в Инстаграм
Рапърът Криско е известен с песните, които изпълнява и продуцира, а също и с това, че е сред най-влиятелните българи в Инстаграм. Профилът му има 434 хиляди последователи и се нарежда на 17-о място сред инфлуенсърите у нас.
В предаването „Преди обед“ той сподели, че за първи път от 13 години е посрещнал Коледа вкъщи. Пандемията и затворените заведения са му дали възможност да се събере с половинката си, детето им и голяма компания.
Относно инфлуенсърството, Криско казва, че ползва социалните мрежи основно, за да представя нещата, които прави. Той казва също, че не приема всяко предложение за реклама.
В песента и клипа „Хубаво ти беше“ рапърът иронизира инфлуенсърите. „Както всичко друго, у нас и инфлуенсърството е побългарено. Много ми е смешно да ги слушам как говорят за него като за сериозна работа“.
Във видеото участва и Мис Плеймейт 2019 Михаела Тодорова, която се закани да съди изпълнителя, но все още не е завела дело. „Подборът на тази роля е отличен, предвид тематиката на парчето“, коментира Криско.
Най-големият инфлуенсър, според рапърът е детето му, което все още няма собствен Инстаграм, но много хора търсят именно него.
Видео: bTV
Прокуратурата във Велико Търново разследва случай на самоубийство, при който мъж на около 40 години…
Търси се нов стопанин за кучето Мая, което стана жертва на насилие в Бургас. За…
На 20 януари 2026 г. беше открит граничният пункт „Рудозем – Ксанти“, който свързва българския…
Полицията в Стара Загора разследва смъртта на 81-годишния Иван Няголов Ганчев от село Главан, който…
Полицията в Стара Загора разследва смъртта на 81-годишния Иван Няголов Ганчев от село Главан, който…
В рамките на специализирана полицейска операция за спазване на Закона за движението по пътищата бяха…
Leave a Comment