Земетръсът е регистриран в сряда край бреговете на Мексико. Според досегашната информация няма нанесени щети или пострадали хора
Земетресение с магнитуд 5,8 по скалата на Рихтер е регистрирано в сряда край бреговете на Мексико в източната част на Тихия океан, съобщи Европейско-средиземноморският сеизмологичен център, пише БГНЕС.
Според неговите оценки епицентърът на бедствието е разположен на разстояние 1015 км. южно от град Акапулко (с население 673 000 души) и е на дълбочина 10 км.
Засега не е постъпила информация за жертви или разрушения, предаде ТАСС. Този район на света се характеризира с висока сеизмична и вулканична активност.
По публикацията работи: Моника Цанкова
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment